سیستم عامل جاوا

سیستم عامل جاوا برروی بیشتر گوشی های موبایل وجود دارد البته جاوا سیستم عامل نمی باشد بلکه نوعی پلتفرم است که برروی تمام گوشی های نوکیا و بیشتر گوشی های سونی اریکسون و البته بیشتر گوشی های سامسونگ و .... قابل استفاده است.
اگر برنامه بازی و هر چیز دیگر از پلتفرم جاوا را دانلود میکنید در صورت نوشتن رزولشن آن برنامه به رزولشن گوشی خود دقت نمایید.
البته در این بین برنامه ها و بازی هایی هم هستند که برای رزولشن خاصی نمی باشند مانند کتاب های جاوا و نقشه های جاوا و بیشتر نرم افزار های جاوا که در سایت یک موبایل قابل دانلود می باشد.

ما همواره سعی کرده ایم که در سایت یک موبایل جدیدترین ها و بهترین ها را قرار دهیم اگر شما از مطالب ما ناراضی هستید و یا اینکه مطالب سایت یک موبایل برای شما جالب به نظر نمی آید به ما از این قسمت گزارش دهید.

گوشی های دارای سیستم عامل آندروید و ویندوز موبایل و ویندوز فون و... که از پلتفرم  جاوا پشتیبانی نمی کنند با استفاده از برنامه ای خاص این فرمت را نیز پشتیبانی میکنند.

فرمت جاوا .jar می باشد که معمولا در کنار این فایت یک فرمت کمکی با عنوان .jad قرار دارد.

اگر در دانلود نرم افزار ها و استفاده آنها با مشکلی مواجه هستید لطفا راهنمای دانلود را مطالعه فرمایید.

و اگر فکر میکنید مطلب در مورد جاوا در این صفحه کم است شما مطلب خود را از اینجا برای ما ارسال نمایید تا در صورت مفید بودن به این صفحه اضافه گردد.