بازی سیمبیان Belle

دانلود بر اساس مدل گوشی

کافه لینک انار اندروید
تبلیغات
موضوعات
سیستم عامل اندروید
سیستم عامل سیمبیان
سیستم عامل ios
پلتفرم جاوا
پلتفرم بادا
سیستم عامل ویندوز فون
سیستم عامل ویندوز موبایل
آهنگ زنگ
جی پی اس موبایل
کلیپ موبایل
اس ام اس
نرم افزار کامپیوتر
مطالب تصادفی
آمار

» کاربران جاری: 700 نفر
» بازديد امروز : 190691
» بازديد ديروز : 227592
»كل بازديد ها : 213719529

دانلود بازی سیمبیان Astraware Platypus

بازی Astraware Platypus 1.0 در این بازی شما در هوا گلوله هایی را می بینید که با خاک رس ساخته شده است که شما باید با استفاده از جنگده هایی که شبیه اسباب بازی می باشد و نیز کشتی هایی که در بازی وجود دارد این گلوله ها را نابود کنید تا به شما پاداشی که میوه می باشد به شما داده می شود که می توانید در مراحل های بعد بازی از آن استفاده کنید این بازی قابل اجرا بروی سیمبیان,سیمبیان آنا,سیمبیان بل می باشد.

دانلود بازی سیمبیان Astraware Platypus

ادامه مطلب "دانلود بازی سیمبیان Astraware Platypus"

بازی سیمبیان موتور سواری در صحرا Moto X Mayhem

دانلود بازی موتور سواری در صحرا Moto X Mayhem v.1.0 در این بازی شما بروی موتور خود سوار و در زمین پر از دست انداز رانندگی می کنید شما باید برای رسیدن به خط پایان بازی تلاش کنید و سعی کنید از موانع هایی که بر سر راه شما وجود دارد عبور کنید تا صحیح و سالم به مقصد نهایی خود برسید این بازی را می توانید بروی گوشی سیمبیان خود نصب کنید.

بازی سیمبیان موتور سواری در صحرا Moto X Mayhem

ادامه مطلب "بازی سیمبیان موتور سواری در صحرا Moto X Mayhem "

بازی اسپارت های قهرمان Hero Of Sparta HD سیمبیان

دانلود بازی اسپارت های قهرمان Hero Of Sparta HD v.1.00.9 در این بازی شما پادشاه خیلی شجاعی می باشید که باید از شهر خود در برابر دشمنان محافظت کنید گروهی از هیولا های افسانه ای وجود دراد که باید با آنها مبارزه کنید و آنها را نابود کنید تا شما برنده این بازی باشید شما می توانید این بازی را بروی سیستم عامل سیمبیان خود نصب کنید و از آن لذت ببرید که هم اکنون در سایت یک موبایل آماده دانلود می باشد.
بازی اسپارت های قهرمان Hero Of Sparta HD سیمبیان

ادامه مطلب "بازی اسپارت های قهرمان Hero Of Sparta HD سیمبیان"

بازی سوزاندن طناب ها Burn The Rope نسخه سیمبیان

دانلود بازی سوزاندن طناب ها Burn The Rope 1.0 در این بازی که از گرافیک زیبایی برخوردار می باشد شما باید با دقت خیلی بالا طناب ها را بسوزانید اما به این راحتی نیست که شما فکر می کنید چون حشراتی وجود دارند که بروی این طناب ها راه می روند و از سوختن طناب جلوگیری می کنند این بازی دارای 232 مرحله گوناگون می باشد که با نصب این بازی بروی سیستم عامل سیمبیان 3 خود می توانید ساعت ها سرگرم شوید.

بازی سوزاندن طناب ها Burn The Rope نسخه سیمبیان

ادامه مطلب "بازی سوزاندن طناب ها Burn The Rope نسخه سیمبیان"

بازی پرتاب توپ های درخشان Sparkle سیمبین

دانلود بازی پرتاب توپ های درخشان Sparkle 1.0.3 در این بازی شما با گروهی از توپ های درخشان روبرو می شوید که در حال حرکت می باشد که شما با پرتاب کردن توپ ها به سمت هم رنگ خود و از بین بردن آنها از رفت این توپ ها به داخل سوراخ جلوگیری می کنید در بین بازی بمب هایی داده می شود که خیلی محدود است و می توانید از آنها برای نابود کردن بیشتر توپ ها استفاده کنید این بازی دارای مراحل های متفاوتی می باشد که قابل نصب بروی گوشی های سیمبین,آنا,بل می باشد.

بازی پرتاب توپ های درخشان Sparkle سیمبین

ادامه مطلب "بازی پرتاب توپ های درخشان Sparkle سیمبین"

بازی گوی های رنگی Lines Deluxe برای سیمبیان

دانلود بازی گوی های رنگی Lines Deluxe در این بازی هیجان انگیز شما باید سعی کنید گوی های که شبیه بهم و هم رنگ هستند را در کنار هم قرار دهید تا از بین بروند و سکه های طلایی را بدست آورید این بازی از گرافیک بالایی برخوردار ی باشد و یکی دیگر از بازی های اعتیادآور می باشد که می توانید بروی گوشی های سیمبیان, آنا, بل خود نصب کنید.

بازی گوی های رنگی Lines Deluxe برای سیمبیان

ادامه مطلب "بازی گوی های رنگی Lines Deluxe برای سیمبیان"

بازی اکشن Modern Combat 4 Zero Hour با فرمت جاوا

بازی مدرن کمبات چهار این بار برای گوشی های دارای پلتفرم جاوا که می توانید هم اکنون بازی Modern Combat 4 Zero Hour را دانلود کرده و برروی گوشی خود اجرا نمایید.در این بازی شما باید به شیوه های نوین به جنگ بپردازین و جنگاوران قدرتمند را شکست دهید.
بازی اکشن Modern Combat 4 Zero Hour با فرمت جاوا

ادامه مطلب "بازی اکشن Modern Combat 4 Zero Hour با فرمت جاوا"

بازی سیمبین حل معما روبیک Rubik Solver

بازی سیمبین حل مکعب روبیک که شما باید رنگ ها را همانطور که برنامه از شما می خواهد آماده کنید تا مراحل را بتوانید رد کنید و مرحله جدیدتر برای شما آغاز شود.در بازی Rubik Solver شما یک بازی فکری را تجربه میکنید
بازی سیمبین حل معما روبیک Rubik Solver

ادامه مطلب "بازی سیمبین حل معما روبیک Rubik Solver"

دانلود بازی سیمبیان Undroid ربات نابودگر

بازی جنگی سیمبیان تحت عنوان Undroid که برروی گوشی های دارای سیستم عامل سیمبین : Symbian 3, Symbian Anna, Symbian Belle قابل نصب است.
در بازی شما نقش یک ربات جنگجو را دارید.شما ماموریت نابودسازی و پاک سازی منطقه را دارید و باید تمام مناطقی را که بازی برای شما انتخاب می کند به عنوان یک ماموریت پاکسازی نمایید.
دانلود بازی سیمبیان Undroid ربات نابودگر

ادامه مطلب "دانلود بازی سیمبیان Undroid ربات نابودگر"

بازی استراتژی ساخت معبد سیمبیان Temple Rush

دانلود بازی سیمبیان Temple Rush که باید در این بازی با جمع آوری سنگ و چوب و دیگر وسایل مورد نیاز معبد راش را بسازید.دقت کنید که این بازی تنها برای گوشی های دارای سیستم عامل سیمبیان 3 و سیمبیان Anna و سیمبیان Belle قابل نصب است.
بازی استراتژی ساخت معبد سیمبیان Temple Rush

ادامه مطلب "بازی استراتژی ساخت معبد سیمبیان Temple Rush"

بازی سیمبیان رانندگی تندر Raging Thunder 3D

بازی سیمبیان Raging Thunder 3D که باید در ابتدا اتومبیل مسابقه ای خود را انتخاب کنید و سپس جاده مورد نظر خود را انتخاب کنید و آماده مسابقه شوید.حالت رانندگی با ثبت رکورد و رانندگی جام قهرمانی از دیگر مسابقات این بازی زیبا است.توجه کنید که این بازی تنها برروی سیمبیان 3 و سیمبیان آنا و سیمبیان بل و سیمبیان سری 60 ورژن 5 قابل نصب می باشد.
بازی سیمبیان رانندگی تندر Raging Thunder 3D

ادامه مطلب "بازی سیمبیان رانندگی تندر Raging Thunder 3D"
 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22